USB 2.0 Хаб Концентратор 4 порта кнопки ВКЛ LED 119 ГРН - купити онлайн в інтернет-магазині Stilbon.com.ua

+38-(095)-449-71-57
Працюємо з 10.00 до 19.00 год.

USB 2.0 Хаб Концентратор 4 порта кнопки ВКЛ LED

USB 2.0 Хаб Концентратор 4 порта кнопки ВКЛ LED

229грн.

  • Наявність: В наявності
Артикул: 60-292USB розгалужувач призначений для підключення кількох USB-пристроїв одночасно до одного порта комп'ютера чи ноутбука.

Дана модель концентратора має кнопки включення/виключення кожного порта, що дуже зручно у використанні. Також біля кожного порта є підсвітка блакитного кольору (працює, коли порт включений).

Є можливість підключити додатковий блок живлення.

Якщо вам не вистачає стандартної кількості портів у вашому ПК чи ноутбуці, то концентратор - це те, що вам потрібно! Адже ви можете підключити одразу мишку, клавіатуру, флешку та кабель для телефона (для прикладу) і цим всім займете тільки один порт в своєму ноутбуці.

Характеристики:

  • Кількість портів - 4;
  • Довжина кабеля - 35 см;
  • Сумісність - універсальний.
  • Додатково - можливість підключити блок живлення

Зверніть увагу! На концентратор поступає струм з USB порта комп'ютера, який складає від 0.5 до 0.7А. Цей струм рівномірно розприділяється по всіх портах розгалужувача. Тож якщо підключити одночасно кілька приладів, які потребують велику кількість струму, то вони можуть не працювати (наприклад, одночасно заряджати кілька телефонів).

Проте в цій моделі є можливість підключити блок живлення, який буде забезпечувати концентратор необхідною кількістю струму

Написати відгук
    Поганий           Хороший