Працюємо з 10.00 до 19.00 год.
Information
Search

Гарантія та повернення

Обов'язково перевіряйте замовлення на комплектацію та цілісність на поштовому відділенні. Магазин не несе відповідальності за цілісність доставки! За це відповідає перевізник, кожна посилка страхується на всю суму замовлення. При виявленні пошкодженого товару слід скласти відповідний акт, з цим вам допоможуть працівники поштового відділення. Цей акт дає право отримати повне відшкодування вартості товару. 


Гарантія. Умови та терміни

Гарантія в нашому магазині складає від 14 до 90 днів залежно від особливостей товару. Точний термін гарантії вказано в описі кожного товару.

Куплений товар по гарантії повертається покупцем повністю в тій же комплектації, що й був одержаний. Комплектація описується на сторінці кожного товару.

Покупцю може бути запропоновано обмін на робочий товар, ремонт гарантійного товару, або ж повернення коштів.

Усі затрати на доставку у зв'язку з обміном/здачею на ремонт/поверненням товару бере на себе покупець.

Якщо на товарі присутні сліди механічного пошкодження, то гарантія не діє.


Повернення товару протягом 14 днів

Відповідно до «Закону про захист прав споживача» покупці нашого магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки.
Будь ласка, зверніть увагу - обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у використанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, на лічильнику телефону не більше 5 хвилин розмов, програмне забезпечення не піддавалося змінам і т.п.
Також має бути збережено:

  • повний комплект товару;
  • цілісність і всі компоненти упаковки;
  • ярлики;
  • заводське маркування.

Товар не приймається магазином без товарного чеку, чек видається покупцю на вимогу (або автоматично) разом з замовленням. 


Якщо товар не працює обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку авторизованого виробником сервісного центру про те, що умови експлуатації не були порушені.
Повернення грошей можливе в день повернення товару або, в разі відсутності грошей у касі, протягом максимум 7 днів.

Гарантія не діє на розхідники (якщо тільки на сторінці самого товару не вказано, що надається гантія):

  • Будь-які кабелі.
  • Акумуляторні батареї.
  • Навушники.