Працюємо з 10.00 до 19.00 год.
Information
Search

Гарантія та повернення

Обов'язково перевіряйте замовлення на комплектацію та цілісність на поштовому відділенні. Магазин не несе відповідальності за цілісність доставки! За це відповідає перевізник, кожна посилка страхується на всю суму замовлення. При виявленні пошкодженого товару слід скласти відповідний акт, з цим вам допоможуть працівники поштового відділення. Цей акт дає право отримати повне відшкодування вартості товару. 


Гарантія. Умови та терміни

Гарантія в нашому магазині складає від 14 до 90 днів залежно від особливостей товару. Точний термін гарантії вказано в описі кожного товару.

Куплений товар по гарантії повертається покупцем повністю в тій же комплектації, що й був одержаний. Комплектація описується на сторінці кожного товару.

Покупцю може бути запропоновано обмін на робочий товар, ремонт гарантійного товару, або ж повернення коштів.

Усі затрати на доставку у зв'язку з обміном/здачею на ремонт/поверненням товару бере на себе покупець.

Якщо на товарі присутні сліди механічного пошкодження, то гарантія не діє.

Якщо товар не працює належним чином обмін або гарантійний ремонт здійснюється тільки за наявності висновку авторизованого виробником сервісного центру про те, що умови експлуатації не були порушені.Гарантія не діє на розхідники (якщо тільки на сторінці самого товару не вказано, що надається гарантія):
  • Будь-які кабелі.
  • Акумуляторні батареї.
  • Навушники.

Повернення товару протягом 14 днів

Відповідно до «Закону про захист прав споживача» покупці нашого магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки.
Будь ласка, зверніть увагу - обміну або поверненню підлягає тільки новий товар в робочому стані, який не був у використанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, на лічильнику телефону не більше 5 хвилин розмов, програмне забезпечення не піддавалося змінам, присутні усі заводські захисні плівки тощо.
Також має бути збережено:

  • повний комплект товару;
  • цілісність і всі компоненти упаковки;
  • ярлики;
  • заводське маркування.

Товар, який не працює належним чином (брак), або вийшов з ладу протягом 14 днів поверненню не підлягає, в такому випадку проводиться гарантійний ремонт, або при неможливості ремонту заміна.

Товар не приймається магазином без товарного чеку, чек видається покупцю на вимогу (або автоматично) разом з замовленням. 

Повернення грошей можливе в день повернення товару або, в разі відсутності грошей у касі, протягом максимум 7 днів.