Sim-лоток для Apple iPhone 5C слот для сім-карти - 50 ГРН КУПИТИ онлайн в інтернет-магазині Stilbon.com.ua

+38-(095)-449-71-57
Працюємо з 10.00 до 19.00 год.

Sim-лоток для Apple iPhone 5C слот для сім-карти

Топ Продаж
Sim-лоток для Apple iPhone 5C слот для сім-карти

50грн.

  • Наявність: В наявності
Артикул: 94-182Оригінальний слот для сім-карти формату nano SIM-card. Сумісний з усіма телефонами Apple iPhone 5C.

Колір лотка - білий/салатовий/рожевий/блакитний/жовтий.

В подарунок йде скрепка (ключик) для заміни.


В лоток вставляється сім-картка найменшого розміру - нано-сім. Якщо у вас мобільна карточка старого зразку (мікро-сім, або ж стандартного, великого розміру), то ви можете звернутися у будь-який магазин мобільного оператора, або де продають телефони у вашому місті і вам обріжуть картку за кілька секунд і кілька гривень).

Якщо ж вам потрібно буде використовувати цю картку з іншим телефоном, який підтримує більші розміри картки, то у нас ви також можете придбати набір перехідників на всі види карт.


Відмінність оригінального сім-лотка Apple iPhone 5C від копії

При покупці сім-лотка для мобільного телефона Apple iPhone 5C (це) треба бути дуже уважним. Адже багато магазинів, а особливо продавців на барахолках та дошках оголошень, продають сім-слоти від комплекту так званих R-sim перехідників.

Такі перехідники завжди не відповідають кольору оригінального корпусу телефону, вони зазвичай блідіші, колір поверхні лотка не такий насичений. Це буде сильно кидатися в очі і телефон матиме вигляд, наче його зібрали десь в Китаї з різних частин.

Пластмаса, з якої виготовлений перехідник відрізняється від оригіналу не тільки кольором, але і якістю. Матеріал лотка дуже м'який, він буде пошкоджуватися після кожного натискання на нього (наприклад при заміні сім-картки). Фарба на сонці з часом буде вигорати все сильніше й сильніше.

І основна відмінність копії від оригіналу - копія розрахована на сім-картку зі спеціальною прокладкою (чіпом), тому посадочне місце для картки в таких адаптерах більше, товстіше і має спеціальний виріз під чіп.


Написати відгук
    Поганий           Хороший
Схожі товари