Працюємо з 10.00 до 19.00 год.
Information
Search

Як розблокувати айфон від оператора

Дата: 20/07/2019 : 3595 Коментарі: 5

Якщо ви читаєте цю статтю, то швидше за все у вас в руках опинився айфон, заблокований під оператора. Тобто телефон просить вставити сім-картку для активації пристрою, хоча ви вставили свою сімку.

Проблема в тому, що смартфон за контрактом запрограмовано працювати лише з одним певним оператором (найчастіше це американські, канадські або європейські оператори: T-mobile, ATT, Sprint, SoftBank, DOCOMO, AU KDDI, Vodafone, Orange, Bell, Telus, Criket, Movistar). Такі контракти дуже популярні за кордоном, адже вони дозволяють придбати смартфон за набагато нижчою ціною.

У нас, в Україні ціни на смартфони, заблоковані під оператора також ледь не вдвічі дешевші, ніж так звані Neverlock апарати (не прив'язані до конкретної мережі). Тому не дивно, що вони такі популярні.

Розблокувати смартфон від прив'язки сім-картки можна кількома способами. Найпопулярніший з них - за допомогою адаптера R-SIM.

R-SIM - це мініатюрний чіп-прокладка, який ставиться у сім-лоток телефона під сім-карту вашого мобільного оператора. Основний принцип роботи полягає в тому, що він змушує смартфон бачити будь-яку сім-карту, як картку певного оператора, під якого заблокований смартфон.

Переваги розблокування за допомогою R-SIM.

Такий спосіб є найшвидшим, найдешевшим та найпростішим. Такі адаптери можна без проблем купити в інтернет-магазині і їх ціна не перевищує 10$, в той час, як офіційне розблокування може обійтися більш, ніж в 100$. Налаштування перехідника займає всього кілька хвилин і не вимагає спеціальних знань. Є різні види адаптерів під конкретні моделі Apple iPhone та під конкретні версії операційної системи IOS. З кожним оновленням операційної системи смартфона, чи з виходом нової моделі також оперативно виходить нова версія перехідника R-SIM. Тож підібрати необхідний адаптер не складе труднощів. Даний метод розблокування є універсальним, він працює навіть тоді, коли інші способи не дадуть результату. 

Основні недоліки R-SIM.

Єдиним недоліком такого вирішення проблеми є те, що цей спосіб не дає довічного результату. Спеціалісти компанії Apple час від часу придумують спосіб для блокування R-SIM. Але й виробники перехідників також оперативно реагують на такі блокування та знаходять нові способи обходу. Тож на разі маємо вічне протистояння двох сил, в якому ніхто на довго перемогти не може.

Жодних негативних наслідків використання RSIM немає, тож ви практично нічим не ризикуєте, спробувавши цей метод.

Придбати адаптер R-SIM 12 ви можете в нашому онлайн магазині мобільних аксесуарів за посиланням:

https://stilbon.com.ua/r-sim_12_karta_dlia_rozblokuvannia_x_8_8plus_7_7plus_6s_6splus_6_6plus_5_se_5s_5c_5

Пов`язані товари

Коментарі:

Написати коментар