Працюємо з 10.00 до 19.00 год.
Information
Search

Як наклеїти захисне скло на смартфон без пилу і бульбашок

Дата: 17/05/2018 : 10371 Коментарі: 0

В інтернеті ви можете знайти безліч способів поклейки захисного скла. Ми хочемо розказати єдиний, загальний правильний метод. Яким користуватися - вирішувати тільки вам.


Для поклейки скла знадобиться тільки те, що йде в комплекті зі склом:

  • Набір серветок (спиртова та суха)
  • Стікер для очистки від пилу
  • Стікери-направляючі (не завжди входять в комплект)


1. Позбавляємося від старого захисного скла чи плівки.

Якщо на телефоні вже є плівка або скло, які треба замінити, то в першу чергу необхідно їх позбутися. Робиться це дуже просто:

  • Плівку просто потрібно підчепити з одного з країв і потягнути в протилежний бік. На телефоні залишаться лише сліди бруду та клею, які легко очищаються спиртовою серветкою з комплекту нового скла.
  • Скло потрібно підчепити нігтем та акуратно відклеювати по колу. Тут головне не спішити. Не хвилюйтеся, під час цього процесу скло буде розколюватися, але це абсолютно безпечно для вашого дисплея. Головне бути обережним, щоб не порізати палець об осколок. Далі необхідно очистити дисплей смартфона спиртовою серветкою від залишків клея та бруду.

2. Очищаємо дисплей.

Для очистки у комплекті до скла йде набір з двох серветок - спиртова та суха. Спиртова використовується для очистки залишків клею від старого скла чи плівки або від застарілого бруду, з яким не справляється суха серветка.

Якщо ж ваш дисплей не дуже сильно забруднений, то рекомендуємо використовувати тільки суху серветку. Справа в тому, що спирт частково вимиває олео- та гідрофобне покриття.

Особливу увагу потрібно приділити краям, адже там накопичується найбільше бруду і від чистоти країв залежить якість прилягання скла.

Коли дисплей очищено від бруду та розводів на ньому можуть залишитися пилинки. Щоб забрати їх знадобиться стікер, який йде в комплекті. Просто приставте стікер липкою стороною до пилинки і заберіть його. Пилинка прилипне до стікера. Обережно пройдіться цією наклейкою по всій поверхності, де видно пилинки.

Якщо ви купили скло, а в комплекті не виявилося спеціального стікера, то його легко може замінити звичайна побутова ізолента.

Також рекомендуємо проводити цю процедуру в чистій кімнаті, де немає пилу. Доречно буде зробити вологе прибирання, або хоча б протерти робоче місце вологою ганчіркою (щоб пилюка осіла).

3. Поклейка скла.

Приставте скло до дисплея і звірте всі отвори. Запам'ятайте як воно має позиціонуватися. Найпростіше спозиціонувати скло за допомогою спеціальних направляючих наклейок або старої-доброї ізоленти:

  • Прикладіть скло на дисплей телефона. Подивіться, щоб всі отвори співпадали і була однакова відстань до всіх країв. Тепер приклейте скло до корпусу телефона збоку (огорніть наклейкою дисплей, бік та зад). Таких наклейок має бути мінімум дві: зверху та знизу

 

Далі відведіть скло в сторону, акуратно зніміть з нього захисну плівку та приставте скло до телефона.


Проведіть пальцем по центру дисплея, скло саме приклеїться. Далі візьміть серветку і притисніть нею кло по всій поверхності, щоб воно міцніше приклеїлося. Тепер відклейте направляючі стікери і все готово.


Більш наглядно цей процес можна побачити на відео:Пов`язані статті

Коментарі:

Написати коментар