Працюємо з 10.00 до 19.00 год.
Information
Search

Не працює звук у комп'ютері або ноутбуці?

Дата: 05/08/2021 : 87 Коментарі: 0

Що робити, якщо у ноутбуці немає звуку?

Часто буває, що одного дня у ноутбуці чи комп'ютері пропадає звук і не працює аудіо-гніздо, тобто вихід на навушники чи колонки.

Це дуже неприємна ситуація, адже без звуку неможливо слідкувати за улюбленими блогерами та шоу на YouTube, слухати музику, переглядати фільми, слухати голосові повідомлення та багато іншого.


Тож, зазвичай буває дві причини несправності:

1. Проблема з драйверами. У такому випадку слід спробувати перевстановити аудіодрайвери. Їх без проблем можна знайти в інтернеті за назвою моделі вашого ноутбука.

2. Якщо переустановка драйверів не допомагає, то швидше за все з ладу вийшла звукова карта. На жаль, це дуже часта поломка, яка вирішується не ремонтом, а просто заміною на нову.

Якщо у вас стаціонарний комп'ютер, то впринципі, можна замінити аудіокарту самостійно. достатньо розібрати корпус ПК, витягнути стару карту (знайти її дуже легко - у неї є роз'єми для навушників та мікрофона, які виступають з копрусу). На платі ви знайдете маркування. Напишіть його у пошуковій системі і так ви знайдете яку саме звукову карту потрібно купити. Після покупки просто міняєте плату і заново встановлюєте драйвера. Заміна звукової карти - це чудова можливість удосконалити свій комп'ютер, адже вам не обов'язково купляти таку ж модель, яка була встановлена. Ви можете купити і кращу або ж дешевшу версію (залежно від ваших потреб та фінансових можливостей). Головне, щоб роз'єм для материнської плати співпадав.

Дії для заміни карти в ноутбуці ідентичні, але ноутбук набагато важче розібрати, ніж ПК. Для цього можуть знадобитися спеціальні інструменти і необхідно виконувати все у чітко встановленій послідовності. На щастя у інтернеті є безліч покрокових відео-інструкцій як розібрати ноутбук для практично будь-якого бренду та моделі. Але все ж, у будь-якому випадку ця справа не легка та ризикована.

Краще довірити цю справу спеціалістам і здати комп'ютер у ремонт. Це коштуватиме порівняно не дорого і займе кілька днів, або годин (залежно від наявності необхідних запчастин та вільного часу у майстра).

Якщо у вас немає часу або ж бажання ремонтувати самостійно або здавати свій комп у майстерню, то є дуже швидке, дешеве та доступне рішення - ви можете купити зовнішню звукову карту.

Зовнішня звукова карта універсальна, підходить до абсолютно будь-якого комп'ютера. Підключається до будь-якого USB порта та не потребує встановлення драйверів. Просто вставляєте карту у роз'єм USB, підключаєте до неї навушники чи колонки і все.

Такі звукові карти бувають різних видів та якості. Якщо ви не меломан і вам не важливий надзвичайно чіткий звук з потужною деталізацією, то сміливо можете брати найдешевшу карту. Звук там буде хорошої якості, не буде ніяких шипінь чи потріскувань, все чітко та якісно. Такі карти працюють довго та безвідказно. 

Бувають звукові карти з кнопками керування гучністю, перемиканням налаштувань, копкою паузи тощо.

Також звукові карти бувають з різною кількістю каналів. Для звичайних користувачів чудово підійде звичайна зовнішня 3D звукова карта з каналом 5.1, проте бувають карти 7,1 та HiFi 8.1.

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати будь-які зовнішні звукові карти для будь-яких ваших потреб.

 


Пов`язані товари

Коментарі:

Написати коментар