Працюємо з 10.00 до 19.00 год.
Information
Search

Навушники для Apple iPhone 7/8 - перехідники та розгалужувачі

Дата: 29/11/2017 : 2332 Коментарі: 0

Вже багато років компанія Apple диктує світу як мають виглядати мобільні телефони майбутнього. Першим найважливішим кроком, який перевернув світ, було позбавити телефон механічної клавіатури і зробити великий сенсорний дисплей. Без сумніву, це геніальна ідея і важко уявити, що було б, якби телефони досі були з кнопками (хоча фанати пристроїв з QWERTY клавіатурою ще залишилися, мені й самому до вподоби фірмова клавіатура пристроїв BlackBerry).

Минулого ж року інноватори Apple вирішили, що вже настав час привчати людство до бездротових технологій. І першим кроком на цьому шляху стало позбавлення телефонів звичного нам всім гнізда роз'єму навушників minijack 3.5mm. Багато любителів слухати музику не підтримують такий кардинальний крок. Адже навушників з інтерфейсом підключення по технології Bluetooth ще не так багато і вони не настільки якісні, як того б хотілося. Всі справжні меломани користуються дорогими провідними навушниками, це факт і так буде мінімум ще кілька років.


Перехідники та розгалужувачі для навушників при використанні їх з телефонами Apple iPhone 7/8

       

Apple все ж пішли на зустріч своїм фанатам і дали можливість користуватися їхніми провідними навушниками з кабелем lightning 8pin, або ж будь-якими іншими провідними навушниками через спеціальний перехідник для навушників mini jack 3.5 мм - Lightning 8 pin. Але в телефоні тільки один роз'єм lightning. Що робити, якщо ви слухаєте музику, а ваш улюблений телефон вже пора підзарядити? В такому випадку вам знадобиться наприклад такий розгалужувач: Lightning 8 pin "тато" - ligtning/mini jack 3.5 "мама". Бувають також розгалужувачі на 2 порта lightning "мама", якщо у вас навушники з відповідним штекером.

Всі ці перехідники та розгалужувачі ви можете придбати у нашому інтернет-магазині за посиланнями в цій статті. Також під статтею ви можете знайти ці перехідники в розділі "сумісні товари".Пов`язані товари

Коментарі:

Написати коментар