Набір лінз Epik для мобільного телефона Fisheye Wide Macro 4в1 Red 182 ГРН - купити онлайн в інтернет-магазині Stilbon.com.ua

+38-(095)-449-71-57
Працюємо з 10.00 до 19.00 год.

Набір лінз Epik для мобільного телефона Fisheye Wide Macro 4в1 Red


182грн.

  • Наявність: В наявності
Виробник: Epik
Артикул: 38-146


Професійний комплект лінз Fisheye Wide Macro 4в1 для мобільного телефона чи планшета.

Супер ширококутний об'єктив 195 градусів, об'єктив "риб'яче око" 180 градусів, ширококутний об'єктив 0.67Х та 15X макрооб'єктив.


Можливості Fisheye Wide Macro 4в1:

  • Ширококутний об'єктив 0.67x кратно збільшить поле зйомки і дозволить охопити більше пейзажів або більше людей на зображенні. Ширококутний об'єктив необхідно використовувати в тандемі з Макро-об'єктивом (вони з'єднані між собою різьбою).
  • Макрооб'єктив 15x дозволяє захоплювати об'єкт на дуже короткій дистанції без спотворення, ідеально підходить для зйомки квітів або комах і т. д.
  • Об'єктив "Fish Eye" 195° це надширококутний об'єктив з невиправленою дисторсією і спотворенням прямих ліній, використовуючи його, Ви отримуєте ефектний ексклюзивний знімок у вигляді дугоподібних кривих.
  • Об'єктив "Fish Eye" 180° - ширококутний об'єктив з ефектом "риб'ячого ока", дозволяє робити круті знімки сферичної форми.

В комплект входить сумка-чохол для зберігання та транспортування.

Сумісність з 99% популярними брендами смартфонів. Калібр об'єктива камери можна використовувати з широким спектром мобільних телефонів, таких як iPhone, iPad, Samsung, мобільний телефон Android, планшети тощо.

Написати відгук
    Поганий           Хороший