Набір лінз для мобільного телефона Fisheye Wide Macro 3в1 Gold 99 ГРН - купити онлайн в інтернет-магазині Stilbon.com.ua

+38-(095)-449-71-57
Працюємо з 10.00 до 19.00 год.

Набір лінз для мобільного телефона Fisheye Wide Macro 3в1 Gold

Набір лінз для мобільного телефона Fisheye Wide Macro 3в1 Gold

150грн.

  • Наявність: Нет в наличии
Артикул: 43-505


Розширте можливості камери вашого мобільного телефона за допомогою всього лиш одного компактного набору лінз 3в1 Fisheye Wide Macro.

Лінзи виготовлені з оптичного скла, вони ніяк не погіршують якість зображення, а навпаки - покращують!

Отже, по порядку про кожну лінзу:

Fisheye - риб'яче око. Лінза викривлює зображення, надаючи йому сферичної форми. Цей ефект називається "риб'ячим оком", бо саме так бачать риби.

Фотографії з таким ефектом виглядають яскраво та оригінально. Створюйте неймовірні знімки без фільтрів та додаткової обробки.

Зліва фото без використання лінзи. Зправа - фото з тієї ж відстані і того ж ракурсу, але з використанням лінзи Fisheye


0.67x Wide - широкоформатна лінза. Завдяки цій лінзі в кадр потрапляє більше об'єктів, адже вона охоплює більшу площину під-час зйомки. Якість при цьому нітрохи не втрачається.

Зліва фото без використання лінзи. Зправа - фото з тієї ж відстані і того ж ракурсу, але з використанням лінзи 0.67x Wide


Macro - лінза для макро-зйомок. З допомогою цієї диво-лінзи можна знімати предмети з максимально близької відстані з неймовірною якістю передачі деталей. Такий результат досягається завдяки тому, що апарат, за допомогою лінзи, ідеально фокусує з відстані в кілька міліметрів. Тож можна сфотографувати будь-яку деталь в неперевершеній якості: відбиток пальця, комах, око, подряпити на своєму улюбленому телефоні)

Зліва фото без використання лінзи. Зправа - з лінзою Macro


Комплект:

  • Fisheye лінза
  • 0.67x Wide лінза
  • Macro лінза
  • Кліпса
  • Мішечок для зберігання

Зверніть увагу, Лінзи 0.67x Wide та Macro об'єднуються в одну лінзу. Тож щоб отримати Macro лінзу потрібно відкрутити від неї верню частину (Wide).

Написати відгук
    Поганий           Хороший
Схожі товари