Працюємо з 10.00 до 19.00 год.
Information
Search

Монопод для селфі (Селфі-палка) З кнопкою та кабелем Z07-5S Black

Product Code: Монопод
150грн.

  • Наявність: Нет в наличии


Монопод для селфі стане незамінним помічником у подорожах та на відпочинку. Тепер вам не потрібно просити незнайомих прохожих (які не завжди є поруч), щоб вони вас сфотографували. Просто зафіксуйте телефон на моноподі і підключіть кабель від селфі-палки в роз'єм для навушників телефона. Довжини палки вистачить, щоб у кадр потрапило все, що вам необхідно. Просто натисніть на кнопку, яка знаходиться на ручці палки і фото готове.

Монопод у складеному вигляді має довжину всього 20 см (без кріплення мобільного телефона).

Розкладається селфі-палка максимум на 98 см. Цієї довжини вистачає навіть якщо на фото повинна поміститися велика компанія друзів.

Телефон на селфі-палці надійно фіксується спеціальним зажимом, який розсувається до 9 см. Зажим прорезинений, тож телефон з нього не вислизне і не поцарапається. Кут нахилу верхньої частини монопода регулюється. Фіксатор телефона зйомний, на різьбі. За бажанням його можна замінити на кріплення для екшн-камери (продається окремо).

В даної моделі ручка має резинове покриття, тому в руці монопод лежить дуже впевнено та надійно.


Провідні селфі-палки переважно працюють з усіма моделями Android та IOS. Проте, в деяких моделях (наприклад Samsung) в налаштуваннях камери потрібно виставити, щоб кнопкою гучності робилося фото.

В деяких випадках потрібно встановити безкоштовний додаток Camera 360 Photo Editor, і в зовсім окремих випадках допомагає програма SelfiShop Camera

Написати відгук

Схожі товари