Монопод для Селфі Ультракомпактний з Кнопкою та Кабелем 60 см Black (Cелфі-Палка) 120 ГРН - Купити Онлайн в Інтернет-Магазині Stilbon.com.ua

+38-(095)-449-71-57
Працюємо з 10.00 до 19.00 год.

Монопод для Селфі Ультракомпактний з Кнопкою та Кабелем 60 см Black (Cелфі-Палка)

Артикул: 60-226
-18 %
Знижка!
Монопод для Селфі Ультракомпактний з Кнопкою та Кабелем 60 см Black (Cелфі-Палка)
120грн. 99грн.

  • Наявність: Нет в наличииМонопод для селфі стане незамінним помічником у подорожах та на відпочинку. Тепер вам не потрібно просити незнайомих прохожих (які не завжди є поруч), щоб вони вас сфотографували. Просто зафіксуйте телефон на моноподі і підключіть кабель від селфі-палки в роз'єм для навушників телефона. Довжини палки вистачить, щоб у кадр потрапило все, що вам необхідно. Просто натисніть на кнопку, яка знаходиться на ручці палки і фото готове.

Монопод у складеному вигляді має довжину всього 13 см (повністю поміщається в долоню).

Розкладається селфі-палка максимум на 60 см. Цієї довжини вистачає навіть якщо на фото повинна поміститися велика компанія друзів.

Телефон на селфі-палці надійно фіксується спеціальним зажимом, який розсувається до 9 см. Зажим прорезинений, тож телефон з нього не вислизне і не поцарапається. Кут нахилу верхньої частини монопода регулюється та фіксується гвинтом з пластмасовим наконечником.

Тильна сторона фіксатора телефона має металеве дзеркальце. Тож з цим моноподом можна робити фото не тільки на передню камеру, але й на основну.

Ручка має паралонову накладку, тож монопод добре лежить в руці та не вислизає навіть з мокрих рук.


Провідні селфі-палки переважно працюють з усіма моделями Android та IOS. Проте, в деяких моделях (наприклад Samsung) в налаштуваннях камери потрібно виставити, щоб кнопкою гучності робилося фото.

В деяких випадках потрібно встановити безкоштовний додаток Camera 360 Photo Editor, і в зовсім окремих випадках допомагає програма SelfiShop Camera

Написати відгук
    Поганий           Хороший
Схожі товари

Fatal error: Call to a member function get() on null in /home/stilbo00/stilbon.com.ua/www/index.php on line 112