Кільцева світлодіодна Led Лампа 26 см (3 режими світла, регулювання яскравості) - 344 ГРН КУПИТИ онлайн в інтернет-магазині Stilbon.com.ua

+38-(095)-449-71-57
Працюємо з 10.00 до 19.00 год.

Кільцева світлодіодна Led Лампа 26 см (3 режими світла, регулювання яскравості) Ring Light

Виробник: Epik
Артикул: 95-256
Кільцева світлодіодна Led Лампа 26 см (3 режими світла, регулювання яскравості) Ring Light
344грн.

  • Наявність: В наявності


Кільцева світлодіодна Led Лампа діаметром 26 см з пультом регулювання яскравості та температури світла та з кріпленням смартфона.

Світлодіодна кругла лампа ідеально підійде для створення предметних фотографій, ведення фото та відео блогів. Завдяки можливості регулювання температури та яскравості світла можна легко добитися професійного освітлення без зусиль та спеціальних вмінь.    


Лампа має вбудований USB кабель з пультом керування. Кабель може підключатися до будь-якого зарядного блока USB: це може бути зарядка від вашого смартфона, павербанк, ноутбук тощо. Необхідне живлення: 5V, 2A. Потужність - 10W.

Пульт на кабелі має кнопки для регулювання яскравості ("+" для збільшення та "-" для зменшення), кнопку живлення та кнопку для зміни температурного режима світла: холодне, тепле та нейтральне (CCT 3000/4000/5500K).

В комплект входить зйомний тримач телефона. Тримач має різьбу, гнучку металеву основу та шарнірний механізм, завдяки чому телефон можна зафіксувати у будь-якому зручному положенні. Підходить для всіх телефонів, шириною від 6,5см до 9см.


Написати відгук
    Поганий           Хороший