Працюємо з 10.00 до 19.00 год.
Information
Search

Кабелі для зарядки телефонів і не тільки. Чому вони дохнуть, як мухи в той час, як телефонами вже можна кидати об стінку.

Дата: 29/09/2017 : 2255 Коментарі: 0

В цій статті хотілося б поділитися думкою чому в той час, як телефони перестали боятися води та падінь, кабелі для їх зарядки можуть вийти з ладу без вагомих причин всього за кілька місяців користування.

Тенденція розвитку сучасних смартфонів

З кожним роком на ринок виходить все більша кількість різноманітних смартфонів. Створюються нові бренди, одні компанії поглинають інші, деякі фірми об'єднуються або співпрацюють один з одним, обмінюючись своїми унікальними технологіями та розробками. Деякі компанії вибули з гонки, інші ж (в основному молоді Китайські бренди) стрімко завойовують прихильність усього світу, пропонуючи високу якість за найнижчими цінами. Конкуренція зростає щоденно, тому за кожного покупця доводиться боротися.

Усі виробники мобільних телефонів це чудово розуміють, тому щосили намагаються обійти своїх конкурентів. Щороку випускаються нові моделі телефонів з різними характеристиками та можливостями. Кожен виробник націлений на якусь конкретну цільову аудиторію, а деякі намагаються догодити усім, випускаючи неймовірно широку лінійку смартфонів з різним дизайном, технічними характеристиками, ціною, форм-фактором тощо. Єдине, що об'єднує всіх при виготовленні телефонів - це покращення якості. Згадайте перші смартфони, як вони швидко розряджалися. Навіть до сьогодні дехто згадує жарти про власників Android, які не відходять від розетки. Зараз же будь-який сучасний смартфон на базі андроїд спокійно може протриматися без підзарядки кілька днів. Це пов'язано з високою конкуренцією на ринку. Якість зростає у всьому: акумулятори ростуть у ємності, дисплеї стають все якісніші за технологіями та розширенням. Захисне скло екрана з кожним разом стає все твердішим і міцнішим. Згадайте, як легко колись було розбити весь дисплейний модуль. Достатньо було одного невеликого падіння. Зараз же телефон треба добряче стукнути, щоб на склі утворилися тріщини. Але навіть після цього сенсор і дисплей будуть повністю робочими, і, як кажуть люди, які продають такі биті вживані телефони: "На роботу не впливає" )). 

Складається враження, що сучасним смартфоном можна користуватися вічність, бо він не ламається. Але ні, виробники телефонів не дадуть залишити себе без прибутку. Весь секрет в тому, що усі операційні системи смартфонів з кожним роком оновлюються: IOS, Android, Microsoft Windows, BlackBerry OS та інші. А от старі моделі телефонів (яким вже 2 роки або більше) перестають підтримувати такі оновлені системи. Або виробники забивають на них, бо треба думати про новинки, або ж інший варіант - сама начинка телефона не "стягує" такі новинки. В будь-якому випадку, з часом ви не зможете встановити або обновити додатки, і хоча вас цілком влаштовує ваш старенький смартфон, вам доведеться купляти новий.

Ось в цьому й вся фішка. Виробники не бояться, що їх смарт може пропрацювати вічність. Вони завжди готові випустити новий телефон, нову операційну систему і перетворити ваш гаджет у просту дзвонилку.

Кабель для зарядки телефона. Ламався і буде ламатися.

От з зарядками, а особливо з кабелями, ситуація розвивається за іншим сценарієм. Точніше майже нічого не розвивається. За останніх 10 років вийшло можливо 5-6 нових типів кабелів. Тому виробникам кабелів не варто надіятися, що вийде новий стандарт і саме на цьому вони зароблять. Вони просто змушені продавати одні і ті ж кабелі одним і тим же людям роками. Але як це зробити? Як змусити покупця купити знову такий же кабель, якщо у нього вже є такий? Все дуже просто: робити такі шнури, які б час від часу ламалися. Адже можна зробити настільки міцний кабель, щоб він ніколи не переламувався і не рвався. Згадайте старі кабелі від телефонів Нокіа, та вони до тепер працюють. Але нікому, на жаль, таке не вигідно. Тому робляться кабелі для різних людей, для різних потреб. Одні кабелі дуже бюджетні, у них погано все: низька передача даних, довгий час зарядки, погана якість матеріалів, ламаються за лічені дні. Інші кабелі середньої якості: вже дорожчі, але заряджають телефон нормально, досить швидко. І на вигляд наче не погані, але все одно з часом такий кабель доведеться замінити. Є і кабелі топової якості: коштують значно більше, але й прослужити можуть кілька років. Проте і такий кабель або сам вийде з ладу через тривалий час експлуатації, або його смерть прискорить недбале ставлення хазяїна. Найкращої якості завжди залишається оригінальний кабель з комплекту телефона. Тут виробники телефонів зазвичай дбають про якість (якщо вони не займаються окремо продажем кабелів, як наприклад Епл).

Тож якщо ви купили в магазині найдешевший кабель, або трошки дорожчий від найдешевшого, не очікуйте, що він буде так само добре і довго працювати як ваш оригінальний. Тим більше, якщо ви вмудрилися зламати оригінальний кабель, то у будь-якого нового будуть ще менші шанси вижити, треба це розуміти.

Три простих правила, щоб максимально продовжити життя навіть найдешевшому кабелю:

  1. Ніколи не беріть в руки телефон, коли до нього підключено кабель. Спершу від'єднайте шнурок, тоді беріть в руки телефон.
  2. Не дозволяйте кабелю сильно вигинатися або звисати на землею, особливо з самих його країв.
  3. Ставте телефон на зарядку лежачи на тверду поверхню, не біля самого краю столу (щоб кабель не звисав біля самого штекера).

От і все, дотримуйтеся цих порад щодня і ви гарантовано забудете про покупку нових кабелів (звичайно, якщо у вас не айфон, там нічого не допоможе).

Чому кабель Apple iPhone перестав заряджати телефон?

Ви запитаєте чому айфонівському кабелю нічого не допоможе? Все дуже просто, компанія Apple створила дуже сучасний кабель з мікросхемою всередині (наразі це кабелі ligtning 8 pin для телефонів iPhone 5S/6S/7/8 і тд. та кабель USB - jack 3.5 для iPod shuffle 3,4,5 gen). У цих кабелях класично горить плата, і горить вона з дуже багатьох причин. Переважно не витримує перепаду напруги, нагрівання або надто великого струму. Тож такі кабелі краще використовувати в поєднанні з дуже дорогими та якісними зарядними пристроями, а ще краще з портативними зарядками або ноутбуками (в них вбудована дуже хороша стабілізація струму і напруги).

А найлегший спосіб вбити айфонівський кабель - підключити телефон на зарядку в авто. Автомобільні зарядки по статистиці вбивають практично будь-який по якості кабель, навіть оригінальний. Хоча тут теж багато залежить від якості зарядного пристрою і від самої проводки автомобіля.

От і все, що я хотів вам сьогодні розповісти якість кабелів, мобільних телефонів і чому все так як є і мабуть вже ніколи не буде інакше.Коментарі:

Написати коментар