Кабель магнітний конектор ST-012 універсальний lightning/micro USB/type-C 1м 119 ГРН - КУПИТИ онлайн в інтернет-магазині Stilbon.com.ua

+38-(095)-449-71-57
Працюємо з 10.00 до 19.00 год.

Кабель магнітний конектор ST-012 універсальний lightning/micro USB/type-C 1м

Топ Продаж
Кабель магнітний конектор ST-012 універсальний lightning/micro USB/type-C 1м

119грн.

  • Наявність: Нет в наличии
Артикул: 45-392Кабель з магнітним адаптером призначений для зарядки та синхронізації телефонів та планшетів усіх брендів.

Даний товар включає в себе тільки кабель, без адаптерів. Всі види адаптерів продаються окремо у нашому магазині. Тож ви можете укомплектувати кабель та адаптери так, як вам потрібно (наприклад по одному адаптеру на кожен ваш пристрій і 2 кабеля - один додому, інший на роботу чи в автомобіль).

Магнітний адаптер вставляється у гніздо зарядки телефона чи планшета і залишається там. Коли вам потрібно підключити до телефона кабель, просто піднесіть кабель до адаптера і він сам прикріпиться за допомогою сильного неодимового магніта, який вбудовано в кабель.

Кабель та адаптер двосторонні, тому немає значення якою стороною їх з'єднувати. 

Корпус кабеля металевий. Конектор на кабелі має маленький (0.1 мм в діаметрі) світловий індикатор зеленого кольору (коли до нього підключено телефон, то колір змінюється на синій). Лампа світить не надто яскраво, рівно на стільки, щоб її було помітно в темноті і щоб вона не заважала своїм світлом.

Сам кабель м'який, товстий та додатково захищений нейлоновою ізоляцією. У ньому використовуються дроти грубого січення. Це забезпечує надійну передачу даних та зменшує до мінімуму опір кабеля.

Тож ваш пристій буде заряджатися максимально швидко без будь-яких втрат струму та напруги.

Кабель підтримує всі типи зарядних пристроїв, включаючи швидкі зарядки Qualcomm Quick Charge QC2.0Qualcomm Quick Charge QC3.0 та інші.

Сумісний з усіма телефонами, планшетами та навіть гарнітурами, MP3-плеєрами і з усіма іншими пристроями.

Довжина кабеля - 1 метр.

Написати відгук
    Поганий           Хороший
Схожі товари