Акумулятор (батарея) для Samsung Galaxy S5 NFC Original 2800 mAh - 399 ГРН КУПИТИ онлайн в інтернет-магазині Stilbon.com.ua

+38-(095)-449-71-57
Працюємо з 10.00 до 19.00 год.

Акумулятор (батарея) для Samsung Galaxy S5 2800 mAh

Топ Продаж
Акумулятор (батарея) для Samsung Galaxy S5 2800 mAh

399грн.

  • Наявність: Нет в наличии
Артикул: 76-698


Батарея для телефона Samsung S5 (G900), сумісна з усім модельним рядом даної серії.

Характеристика:

  • Ємність 2800 mAh.
  • Потужність 10.78 W.
  • Модель EB-BG900BBE

Якщо у вашого телефона акумулятор вийшов з ладу, то його слід якомога швидше замінити. На щастя, в даному телефоні Samsung Galaxy S5 батарея зйомна і для заміни достатньо тільки зняти кришку, від'єднати старий акумулятор і вставити новий.

Давайте розглянемо основні несправності батареї мобільного телефона та можливі наслідки.

Отже, найнебезпечнішою є ситуація, коли батарея роздулася. Причин такої несправності може бути безліч: потрапляння вологи, перегрів, неправильна експлуатація, використання неякісних зарядних пристроїв, механічні пошкодження, падіння тощо. Якою б не була причина такої ситуації, наслідки можуть бути дуже трагічними. Як мінімум, розширюючись в обмеженому просторі, акумулятор швидше за все пошкодить корпус телефону. Також може постраждати дисплей, плата або інші компоненти. Таку батарею слід негайно від'єднати від пристрою та утилізувати. Не слід гаяти час в такій ситуації, адже АКБ може і вибухнути, пошкодивши при цьому не тільки мобільник, але й вас, якщо ви в цей момент опинитеся поряд з телефоном. А якщо в цей час ви ще й будете розмовляти по ньому, то наслідки краще й не уявляти.

Менш небезпечна, але не менш рідша ситуація - це зменшення часу роботи акумулятора. На жаль, кожна батарея має певну кількість робочих циклів і після кожного розряду/зарядки акумулятор втрачає частину ємкості назавжди. Середній термін служби телефонних акумуляторів - 1.5 роки. Саме через такий час рекомендується проводити заміну АКБ на новий. Також унаслідок неправильної експлуатації, або при використанні поганих зарядних пристроїв, батарея може вичерпати свій ресурс значно швидше.

У будь-якому випадку, рано чи пізно кожен телефон потребує заміни акумулятора на новий. І тут не варто експериментувати з акумуляторами підвищеної ємності, з дешевими аналогами чи просто копіями. Батарею слід завжди заміняти на 100% аналогічну тій, що була в телефоні від початку його існування. 


Написати відгук
    Поганий           Хороший
Схожі товари