Акумулятор (батарея) Apple iPhone 4 Оригінал 1420mAh 250 ГРН - купити онлайн в інтернет-магазині Stilbon.com.ua

+38-(095)-449-71-57
Працюємо з 10.00 до 19.00 год.

Акумулятор (батарея) Apple iPhone 4 Оригінал 1420mAh

Артикул: 45-809
Акумулятор (батарея) Apple iPhone 4 Оригінал 1420mAh
250грн.

 • Наявність: В наявності


Оригінальна батарея для телефона Apple iPhone 4.


Характеристика:

 • Технологія: Li-Ion;
 • Тип: незйомний;
 • Ємність: 1420 мАг;
 • Напруга: 3,7 В;
 • В режимі очікування: до 300 годин;
 • В режимі розмови (мережа 2g): до 14 годин;
 • В режимі розмови (3g мережу): до 8 годин;
 • Кількість циклів заряд/розряд, не призводять до значного зменшення ємності (зниження на 15-20%): 500 циклів
 • Термін служби (зниження ємності на 15-20%): 1.5 року
 • Розміри (ДхШхВ): 8.3х3х0.4 см.
Плата захисту:    
 • Контролер перезаряду: є    
 • Контролер перерозряду: є    
 • Контролер короткого замикання: є
 • Саморозряд при зберіганні: від 5% в місяць
 • Регіональна сумісність електричних кодів телефону і акумулятора: 100%

Якщо у вашого телефона акумулятор вийшов з ладу, то його слід якомога швидше замінити. Зробити це можна, здавши телефон у спеціалізований центр по ремонту техніки Apple, або ж самостійно, якщо ваші навики вам це дозволяють. Для заміни акумулятора вам знадобляться всього дві викрутки (треба буде відкрутити та закрутити 3 болта), вся процедура займе до 5 хвилин. Але про це згодом.

Давайте розглянемо основні несправності батареї мобільного телефона та можливі наслідки.

Отже, найнебезпечнішою є ситуація, коли батарея роздулася. Причин такої несправності може бути безліч: потрапляння вологи, перегрів, неправильна експлуатація, використання неякісних зарядних пристроїв, механічні пошкодження, падіння тощо. Якою б не була причина такої ситуації, наслідки можуть бути дуже трагічними. Як мінімум, розширюючись в обмеженому просторі, акумулятор швидше за все пошкодить корпус телефону. Також може постраждати дисплей, плата або інші компоненти. Таку батарею слід негайно від'єднати від пристрою та утилізувати. Не слід гаяти час в такій ситуації, адже АКБ може і вибухнути, пошкодивши при цьому не тільки мобільник, але й вас, якщо ви в цей момент опинитеся поряд з телефоном. А якщо в цей час ви ще й будете розмовляти по ньому, то наслідки краще й не уявляти.

Менш небезпечна, але не менш рідша ситуація - це зменшення часу роботи акумулятора. На жаль, кожна батарея має певну кількість робочих циклів і після кожного розряду/зарядки акумулятор втрачає частину ємкості назавжди. Середній термін служби телефонних акумуляторів - 1.5 роки. Саме через такий час рекомендується проводити заміну АКБ на новий. Також унаслідок неправильної експлуатації, або при використанні поганих зарядних пристроїв, батарея може вичерпати свій ресурс значно швидше.

У будь-якому випадку, рано чи пізно кожен телефон потребує заміни акумулятора на новий. І тут не варто експериментувати з акумуляторами підвищеної ємності, з дешевими аналогами чи просто копіями. Батарею слід завжди заміняти на 100% аналогічну тій, що була в телефоні від початку його існування.


Щоб самостійно замінити акумулятор в телефоні Apple iPhone 4 не обов'язково бути спеціалістом в ремонті телефонів. Слід тільки вміти користуватися викруткою та дотримуватися простої інструкції:

 1. Обов'язково вимкніть телефон перед початком роботи!
 2. Відкрутіть два нижніх болта, які з'єднують задню кришку з корпусом мобільного телефона та зніміть кришку, зсунувши її вгору. Для цієї маніпуляції вам знадобиться спеціальна викрутка Pentalobe.
 3. Відкрутіть гвинт, який фіксує шлейф акумулятора. Для цього вам знадобиться хрестовидна викрутка.
 4. Від'єднайте шлейф та акуратно від'єднайте акумулятор від корпусу. Він приклеєний на двосторонній скотч. Для цього можете використати пластикову картку або щось схоже. Не використовуйте металеві предмети, щоб не пошкодити акумулятор, це може бути небезпечно.
 5. Вставте новий акумулятор та повторіть процедуру у зворотньому порядку. Готово!

Відео-інструкція по самостійній заміні акумулятора в телефоні Apple iPhone 4/4S:

Написати відгук
    Поганий           Хороший
Схожі товари

Fatal error: Call to a member function get() on null in /home/stilbo00/stilbon.com.ua/www/index.php on line 112